• Termin realizacji Prawomocne pozwolenie na budowę
  • Ilość mieszkań 280

Firma Rekord z dumą prezentuje Państwu planowaną inwestycję w podwarszawskim Pruszkowie.

Manhattan stanowić będzie unikalne połączenie dużego centrum handlowego oraz zupełnie oddzielnej i niezależnej enklawy z ponad 280 mieszkaniami.

Do Państwa należec będzie decyzja, czy wybierzecie mieszkanie z przestronnymi zielonymi tarasami na najniższej kondygnacji, kameralne mieszkanie zlokalizowane od drugiego do piątego piętra, czy też nowoczesny i oryginalny apartament z przeszklonymi ścianami od ulicy Bolesława Prusa.

Bogaty wybór mieszkań jaki będziemy oferować obejmowac będzie niewielkie kawalerki od 24m2, aż do mieszkań czteropokojowych o powierzchni 89 m2.

Projekty mieszkań uwzględniać będą także optymalnie zagospodarowane przestrzenie dla osób szukających niewielkich mieszkań dwupokojowych od 28m2 i rodzin, które potrzebują tego tak cennego dodatkowego pokoju – mieszkania trzypokojowe zaczynają się od 42m2!

Mieszkania będą miały przypisane miejsca garażowe, gdzie oczywiście można będzie zjechać jedną z siedmiu wind.

Na poziomie garaży zlokalizowano także komórki lokatorskie, które można dokupić do mieszkania.
 

Lokalizacja:
Inwestycja realizowana będzie w jednym z najlepszych punktów w Pruszkowie: 800m od stacji WKD, 1500m od stacji PKP Pruszków. Przy realizacji inwestycji zmieniony zostanie układ drogowy, poprzez połączenie na wysokości inwestycji dróg z Alejami Wojska Polskiego. Natomiast największym atutem lokalizacji osiedla Manhattan jest pruszkowski zjazd na obwodnicę Warszawy i autostradę A2, przez co jest zagwarantowany błyskawiczny dojazd do całej lewobrzeżnej Warszawy. Kiedy weźmiemy pod uwagę kończącą się przebudowę Alei Jerozolimskich trudno o lokalizację, która będzie zapewniać tak pewny dojazd do stolicy. Te wszystkie elementy sprawią, że Pruszków jeszcze bardziej zbliży się do Warszawy, stając się naturalnymi przedmieściami dla osób pracujących w Warszawie, ale także tych, którzy szukają szybkiej komunikacji z całym krajem.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi atutami inwestycji w biurze sprzedaży.

ul. Bolesława Prusa 41 Pruszków

Galeria inwestycji

< >